Dinolandia to miejsce łączące edukację, rekreację i zabawę, gdzie najmłodsi mogą zgłębiać swoją wiedzę na temat prehistorycznych gadów. Wycieczkę w odległe czasy ery mezozoicznej połączyliśmy z warsztatami paleontologicznymi, które są świetnym uzupełnieniem wizyty w parku.

W programie wycieczki:

– Zwiedzanie parku z przewodnikiem.

– Warsztaty, podczas których młodzi paleontolodzy będą odkopywać skamieniałości i zgłębiać tajemnice początków Ziemi.

Wizyta w Dinolandii w Inwałdzie

W Dinolandii mieszka ponad 50 różnej wielkości prehistorycznych stworzeń. Można tu spotkać groźnego Tyranozaura Rexa, maleńkiego Kompsognata, czy też ogromnego Mamenchizaura, który od głowy do ogona mierzy aż 22 metry!

Dinozaury nie mają sobie równych. Te prehistoryczne stwory fascynują maluchy w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na kilka dobrych lat. Niektóre dzieci posiadają wiedzę na ich temat, której nie powstydziłby się niejeden specjalista od dinozaurów. Dlatego serdecznie zapraszamy do świata, w którym najmłodsi mogą dowiedzieć się więcej na temat prehistorycznych gadów. W czasie oprowadzania z przewodnikiem dzieci poznają niezwykle sekrety mezozoicznego świata, ale również mogą zmierzyć się z tymi niezwykłymi stworami. Może któreś dziecko odważy się przywitać z mięsożernym Tyranozaurem Rexem?

Serdecznie zapraszamy najmłodszych na wycieczkę w odległe czasy ery mezozoicznej. Dinozaury czekają na nowych odkrywców!

Zajęcia edukacyjne w formie warsztatów paleontologicznych to doskonała okazja, aby w formie zabawy zgłębić tajemnice początków Ziemi. Zwiedzający dowiedzą się także sporo na temat powstawania pierwszych stworzeń oraz procesu ewolucji, jak również sprawdzą się w roli paleontologa odkopującego parkowe skamieniałości.

Godziny otwarcia: 10:00-17:00
Czas programu: do 6h