Sopocka Organizacja Turystyczna zaprasza na zwiedzanie Sopotu z przewodnikiem certyfikowanego punktu IT.
Podczas oprowadzania uczestnicy poznają wiele ciekawostek na temat historii i architektury miasta, a także odkryją fenomen uzdrowiska, w którym łączy się kultura, sport i natura.

Naszym głównym założeniem jest pokazanie Sopotu jako miejsca, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Miejscowości wyjątkowej, urokliwej, pełnej inspiracji. Miasta pełnego skarbów lokalnej architektury, pięknych kamienic zatopionych w zieleni, które są dumą kurortu. Od swoich początków Sopot stanowi ulubione miejsce wypoczynku śmietanki towarzyskiej, inspiruje poetów, malarzy, motywuje sportowców, przyciąga przedsiębiorców i wzbudza zachwyt zagranicznych gości. To idealne miejsce na weekendowy wypoczynek czy rodzinne wakacje. Bogata baza hotelowa oraz spa, oferta gastronomiczna, rozrywkowa, ciekawe wydarzenia sportowe i kulturalne oraz bogactwo zieleni sprawiają, że z roku na rok przybywa gości odwiedzających to piękne miasto.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej szczegółowej oferty wraz z cennikiem na: https://visit.sopot.pl/przewodnik/

Na zwiedzanie obowiązują wcześniejsze zapisy w biurach Informacji Turystycznych, telefonicznie pod numerem: 733 535 205 lub mailowo na adres: it@visit.sopot.pl.