Pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny, zbudowany w oparciu o oryginalną historię i unikalnych bohaterów. Park podzielony jest na kilkanaście krain, z których każda oferuje innego rodzaju atrakcje. Do wszystkich można dotrzeć wędrując szerokimi alejami, wśród szumiących strumieni, zieleni, barwnych i pachnących kwiatów. Podczas wędrówki można spotkać kolejnych mieszkańców Magicznych Ogrodów-animatorów lub mówiące ruchome figury. W parku znajdują się place zabaw i urządzenia (w tym staw z tratwami) prowokujące do różnorodnych aktywności. Atrakcje parku są adresowane do os.z różnych grup wiekowych, z nastawieniem na wspólne spędzanie czasu i zabawę. Obiekt dysponuje bezpł.parkingiem,restauracjami,kawiarnią,pełnym zapleczem sanitarnym.

 

 

Nawet najlepsza zabawa domaga się czasem przerw. W Magicznych Ogrodach znajdziesz wszystko, co niezbędne, by spędzić czas komfortowo: restauracje ze smaczną kuchnią, kawiarnie z dobrą kawą i lodami, czyste toalety z przewijakami dla najmłodszych gości, zaciszne miejsca odpoczynku. A jeśli zechcesz zatrzymać magię pobytu w Magicznych Ogrodach na dłużej – możesz wybrać dla siebie i rodziny pamiątki w jednym z baśniowych sklepów.

 

Atrakcje Magicznych Ogrodów zostały docenione przez Polską Organizację Turystyczną, która przyznała nam Certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego 2015 roku! Nie mniej cenne jest dla nas uznanie internautów, którzy dwukrotnie wskazali Magiczne Ogrody jako najlepszą atrakcję turystyczną województwa lubelskiego!

 

Świat Magicznych Ogrodów czeka na Ciebie. I pamiętaj! Tu wszystkie atrakcje są w cenie biletu!
I zawsze znajdziesz tu dla siebie coś nowego.

 

Czytaj więcej…

Autor:Magiczne Ogrody Rodzinny Park Tematyczny Janowiec