Na co dzień wraz z Gośćmi Laboratorium Wyobraźni PPNT odkrywamy naukowe sekrety podczas przeprowadzania doświadczeń w trakcie warsztatów w naszym Experymentarium. Postanowiliśmy jednak, że warto udostępnić nasze pomysły szerszej publiczności i stworzyliśmy… E-xperymentarium. Przedstawiamy zapowiedź wyjątkowego cyklu, który pomoże poradzić sobie z nudą i jednocześnie zaspokoi dziecięcą ciekawość świata bez wychodzenia z domu. Czas, żeby każdy stworzył własne Experymenatrium! Wystarczy tylko kilka prostych składników, które znajdziecie w kuchni i w łazience oraz nasze filmy z instrukcjami i ciekawostkami, żeby odkrywać #innywymiarnauki i znakomicie się bawić w rodzinnym gronie. Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!:)

Link do pozostałych materiałów:

Materiały wideo

Grupa docelowa
Szkoła podstawowa, klasy 4-8,
Podmiot Poznański Park Naukowo Technologiczny

Podmiot pozyskujący materiał od partnerów Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna