Czy możliwy jest wyjazd, w trakcie którego KAŻDY członek rodziny będzie zadowolony? Wielu próbowało stworzyć miejsce idealne, udało się nielicznym. W BiałceTatrzańskiej cudowny czas spędzają i maluchy, i ich rodzice. Jedni szaleją na nartach, drudzy na basenowych zjeżdżalniach. Albo na odwrót, bo przecież każdy dorosły od czasu do czasu lubi znów poczuć się dzieckiem.

Kompleks Terma Bania to nie jest zwykły basen czy aquapark. Tamtejsza woda pochodzi z głębokości 2500 m. Początkowo ma temperaturę aż 72 stopni, gdy dociera na powierzchnię, ma już 34-38 stopni. Zawiera siarczki, krzemionkę, potas, wapń, magnez i żelazo, tak więc kąpiel w niej to nie tylko przyjemność, ale też samo zdrowie. Tłumy przyciągają do Białki nie tylko wody termalne, ale przede wszystkim towarzyszący im ogrom atrakcji.
Ośrodek podzielono na kilka stref − relaksu, zabawy, letnią i saunarium. Najwięcej emocji u dzieci budzą zjeżdżalnie, łącznie ponad 300 m ślizgów (rodzinna, pontonowa, Anakonda, Turbo). Maluszki mają do dyspozycji płytki Termusiowy brodzik oraz wodny plac zabaw z urządzeniami dostosowanymi do ich wieku. Latem po wodnych szaleństwach wypocząć można na leżakach w strefie kąpieli słonecznych, przez cały rok − w strefie relaksu wyposażonej w urządzenia do masażu wodnego.
Termy Bania są pomyślane tak, by cała rodzina świetnie się bawiła. I to przez cały rok. Nie wiadomo, co jest bardziej ekscytujące − kąpiel w gorącej wodzie po całym dniu szusowania czy po kilku godzinach wędrówki górskimi szlakami? A to wszystko w towarzystwie niesamowitych widoków na Tatry.

Wydawca: Polska Organizacja Turystyczna

Wydawca: Polska Organizacja Turystyczna